Kanał RSS

Kolorowanka aniołek

w kategorii: Kolorowanki

Kolejny aniołek do kolekcji gdyż dostaliśmy od Was maila z prośbą o kolejną podobną kolorowankę, mamy nadzieję, że obrazek Wam się spodoba. Kolorowanka jak wszystkie jakie znajdziemy na naszym portalu jest darmowa i przeznaczona dla małych dzieci.

Kolorowanka z literkami

w kategorii: Kolorowanki

Dla osób, które uczą się Swoich pierwszych literek mamy ciekawą kolorowankę z jedną z liter alfabetu.  Dzięki tej kolorowanki dzieci, mogą nauczyć się literki jak i też będą mogli pokolorować obrazek. Wszystkie kolorowanki do druku jakie znajdziecie w tym serwisie są dla Was dzieci jak i dla Waszych rodziców darmowe.

Kolorowana do drukowania

w kategorii: Kolorowanki

Jeżeli szukasz obrazka, którego za darmo możesz wydrukować to u Nas takie obrazki odszukasz. Kolorowanki dodajemy co jakiś czas nowe. Dlatego też zachęcamy Was do odwiedzania naszego portalu raz na jakiś czas.  Wydrukuj i koloruj obrazek kredkami.

Kolorowanka jesień

w kategorii: Kolorowanki

Do pokolorowania mamy dla Was obrazek, który przedstawia jesień. Kolorowanka ta jest oczywiście całkowicie darmowa. Macie możliwość jej wydrukowania lub tez zapisania na dysku swojego komputera. Już niedługo kolejne kolorowanki na naszym portalu dodane specjalnie dla Was.